شورای شهر رشت با کمک مالی به تیم‌های «سپیدرود رشت» و «داماش گیلانیان» موافقت کرد

موضوع مساعدت مالی به تیم‌های سپیدرود رشت و داماش گیلانیان به مبلغ ۱۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در جلسه شورای شهر مطرح شد که اعضای شورا با آن موافقت کردند.

به گزارش کوله بار گیلان به نقل از تسنیم، در صد و چهل و چهارمین جلسه شورای شهر، لایحه مساعدت مالی به دو تیم سپیدرود رشت و داماش گیلانیان با مبلغ 15 میلیارد و 200 میلیون ریال مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت که اعضای شورا با این لایحه موافقت کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت در این جلسه با اشاره به لزوم حمایت از دو تیم سپیدرود و داماش گیلانیان عنوان کرد: بسیاری از تیم‌ها در کشور همواره حمایتگرانی دارند اما تیم‌ سپیدرود که محبوبیت و طرفداران زیادی داشته و بازیکن‌ساز هم بودند همچنان مظلوم هستند.

اسماعیل حاجی‌پور خاطرنشان کرد: در حال حاضر به هر یک از این تیم‌های سپیدرود و داماش گیلانیان 500 میلیون تومان کمک می‌شود در صورتی‌که این تیم‌ها هر فصلی بالای 5 میلیارد تومان هزینه دارند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت تصریح کرد: بنده به مدت 6 ماه با مبلغ 50 میلیون تومان فقط به جرم حمایت از تیم‌های محبوب گیلانی محروم‌ شدم در صورتی‌که فقط از تیم‌های شهرم حمایت کردم. 

حاجی‌پور بیان کرد: در طول این سال‌ها شهرداری و شورای شهر بیش از هر ارگان دیگری به این دو تیم محبوب کمک کردند و همچنان به‌عنوان یک ورزش دوست در کنار این دو تیم محبوب هستیم و مردم هم از این دو تیم حمایت می‌کنند اما مشکلات تیم باید با جدیت پیگیری شود از طرفی این دو تیم در افزایش نشاط اجتماعی نیز بسیار تاثیرگذار هستند.

به گزارش تسنیم، در پایان جلسه اعضای شورای شهر رشت با لایحه کمک مالی به دو تیم محبوب گیلانی موافقت کردند و بدین ترتیب مبلغ 15 میلیارد و 200 میلیون ریال به این دو تیم پرداخت می‌شود.

https://gilan.koolebar.ir/node/4444481

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.