فرمانده تیپ تکاور لنگرود:

فرمانده تیپ تکاور میرزا کوچک خان لنگرود گفت: تاریخ مصرف داعش برای ابرقدرت‌ها در حال تمام شدن است و آخرین روزهای خود را پشت سر می‌گذارد.

 به گزارش کوله بار گیلان به نقل از خبرگزاری تسنیم از رودبار، سردار پاسدار حسین مصطفی‌پور صبح امروز در جمع مردم رودبار با بیان اینکه به فرمان ولی امر مسلمین امروز نیاز به امر به معروف جهانی داریم، اظهار داشت: مسیر سعادت بشریت، درخواست خوبی‌ها و دوری از بدی‌هاست و وجود اسلام در گرو امر به‌معروف و نهی از منکر است.

فرمانده تیپ تکاور میرزا کوچک خان لنگرود گفت: امر به معروف و نهی از منکر مسیر 124 هزار پیامبر و امامان معصوم و اهل بیت و شهدا و صالحین است که در آن مسیر گام برداشتند و اگر جامعه‌ای پایه و اساس و بنیانش بر این اصول استوار باشد همان جامعه اسلامی خواهد بود که به‌دنبالش هستیم.

وی با بیان اینکه در هر نقطه‌ای از جهان که دشمنان، انسان‌ها را از مسیر درست منحرف کنند بر ما تکلیف است که پا به عرصه امر به معروف بگذاریم، تصریح کرد: آمریکا و عمالش با نظام اسلامی سر ناسازگاری دارند زیرا به این نتیجه رسیده‌اند که ایران با اجرا کردن عدالت و نشان دادن راه درست و هدایت مردم می‌تواند در جامعه تأثیرگذار باشد.

وی با اشاره به اینکه چنین حکومتی می‌تواند در مقابل سردمداران بی‌منطق دنیا بایستد، افزود: هدف از آتش افروزی حضور در عراق، یمن، سوریه، پاکستان و افغانستان حمله به ایران است چرا که نظامش از نظر ایدئولوژی توان دارد تا جهان را با ایجاد وحدت در مقابل سردمداران جنگ افروز از خدا بی‌خبر نگه دارد.

سردار مصطفی‌پور با بیان اینکه دشمنان اسلام و ایران به تازگی به‌دنبال رنگ و لعاب دادن مجدد به جریان منفور منافقین هستند، یادآور شد: باید با اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری و با داشتن بصیرت که باعث افزایش توان تشخیص خوب از بد است مسیر راه سعادت و کامیابی را بیش از پیش دنبال کرد.

وی با اشاره به اینکه امر به معروف را کسانی محقق می‌کنند که تحمل شنیدن حرف مردم را داشته باشند و حرفی که می‌زنند سعادت مردم را به‌دنبال داشته باشد، تأکید کرد: تاریخ مصرف داعش برای ابرقدرت‌ها در حال تمام شدن است و آخرین روزهای خود را پشت سر می‌گذارد و اکنون مدل جدید داعش که منافقین هستند را مطرح می‌کنند و می‌خواهند آنها را وارد کشور کنند.

https://gilan.koolebar.ir/node/513

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.