سردار سلیمانی مطرح کرد

چگونگی اعزام دانش‌آموزان به اردوهای راهیان نور در صورت آلودگی هوای خوزستان

رئیس سازمان اردویی و راهیان نور بسیج گفت: با تعامل این سازمان و سازمان آموزش و پرورش، تصمیم‌گیری و مسئولیت اعزام دانش‌آموزان به راهیان نور در شرایط وجود ریزگرد‌ها و آلودگی هوا، بر عهده قرارگاه‌های استانی است.

به گزارش سنگر مجازی اردویی گیلان به نقل از کوله بار، سرداریعقوب سلیمانی گفت: در دیدار سال گذشته دست‌اندرکاران راهیان نور با مقام معظم رهبری، ایشان نسبت به مقوله‌های «کمیت»، «کیفیت»، «عدم تحریف» و «تاثیرگذاری» راهیان نور تاکید ویژه‌ای داشتند،.
 وی افزود: در برنامه‌های امسال سازمان اردویی و راهیان نور بسیج، علاوه بر تاکیداتی که مقام معظم رهبری داشتند، به مقوله «ایمنی» و همچنین «حضور افراد تاثیرگذار اقشار مختلف جامعه در اردو‌های راهیان نور» توجه ویژه‌ای شده است.

سردار سلیمانی اظهار داشت: با تعامل سازمان آموزش و پرورش و سازمان اردویی و راهیان نور بسیج، تصمیم‌گیری و مسئولیت اعزام دانش‌آموزان به راهیان نور در شرایط وجود ریزگرد‌ها و آلودگی هوا، بر عهده قرارگاه‌های استانی است و چنانچه در مقطعی درصد این آلودگی در خوزستان بیش از حد مجاز باشد و سلامت دانش‌آموزان به خطر بیفتد، طبیعی است که سفرهای راهیان نور دانش‌آموزی در آن مقطع انجام نشود.

رئیس سازمان اردویی و راهیان نور بسیج، در پایان با اشاره به انتصاب «منصور غلامی» وزیر علوم و تحقیقات به عنوان «فرمانده قرارگاه راهیان نور دانشجویی شهید علم‌الهدی» از سوی سردار کارگر، اظهار کرد: امیدواریم با این انتصاب، شاهد حرکات نو و جدیدی در زمینه اردو‌های راهیان نور دانشجویی باشیم.

https://gilan.koolebar.ir/node/632

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.