معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان:

"اقدامات جهادی" تنها نسخه بومی برای رسیدن به توسعه است.

عباس بایرامی معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه اقدامات جهادی و انقلابی راهکار رسیدن به توسعه است گفت: به‌‌عنوان یک بسیجی باید قدرت و توانمندی علمی بسیج را به عرصه‌های اجتماعی منتقل کنیم.

به گزارش سنگر مجازی اردویی گیلان، سرهنگ عباس بایرامی  پنجشنبه در نهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در رشت با اشاره به اینکه توسعه فناوری و رشد علمی با تکیه بر توانمندی‌های داخلی ممکن می‌شود اظهار داشت: اقدامات جهادی و انقلابی راهکار رسیدن به توسعه است.

وی با بیان اینکه به‌عنوان یک بسیجی وظیفه داریم تا قدرت و توانمندی علمی بسیج را با نشست‌ها و مراسمات مختلف به عرصه‌های اجتماعی منتقل کنیم تاکید کرد: ظرفیت‌های مطلوبی در مجموعه بسیج است که با هم‌افزایی می‌توان گره‌های موجود در جامعه را برطرف کرد‌.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه براساس یک واقعیت باید گفت که ظرفیت عظیمی در بسیج و جود دارد و این امر امروز به دنیا ثابت شده افزود: نگاه بسیجیان براساس و مبنای دیدگاه جهادی، انقلابی و اسلام است.

بایرامی با بیان اینکه خدمت به مردم از اهداف بزرگ بسیجیان است تصریح کرد: خدمت به مردم در عرصه علمی علاوه بر توسعه و پیشرفت جامعه خدمات‌رسانی صادقانه مبتنی بر محرومیت‌زدایی را در جامعه امروز به دنبال دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه سازمان علمی و پژوهشی بسیج فرصت مناسبی در افزایش عرصه‌های علمی و شکوفایی استعدادها محسوب می‌شود افزود: افزایش تعاملات دستگاه‌های علمی و پژوهشی در استان گیلان خیرات و برکات علمی را در استان پدید می‌آورد.

https://gilan.koolebar.ir/node/611

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.