شهید امیدعلی زنگنه: از کشور و انقلاب تا پای جان پاسداری کنید

شهید امید علی زنگنه در وصیت‌نامه خود آورده است: وصیت من به شما مردم همیشه در صحنه و برومند کشور اسلامی ایران این است که راه شهدا را ادامه دهید و از کشور و از انقلاب پاسداری کنید.

به گزارش سنگر مجازی سازمان اردویی ،راهیان نور و گردشگری سپاه قدس گیلان ،«شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید امید علی زنگنه:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و درود بر یگانه منجی عالم بشریت حضرت بقیة‌الله اعظم مهدی موعود(عج) و نائب برحقش امام امت، خمینی بت شکن و سلام بر خانواده‌های شهدا و تمام رزمندگان اسلام کفرستیز.

وصیت من به شما مردم همیشه در صحنه و برومند کشور اسلامی ایران این است که راه شهدا را ادامه دهید و از کشور و از انقلاب پاسداری کنید.

ای برادران! همچنان که امام می‌گوید امروز جنگ در رأس تمام امور است شما به این امور توجه کنید و جبهه‌ها را پر کنید، خانواده عزیزم در مقابل مسائل و مشکلات صبور باشید و هرگز از خط انقلاب و امام جدا نشوید. مرا حلال کرده و برایم دعا کنید.

https://gilan.koolebar.ir/node/4444528

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.